החלפות והחזרות 


החלפות והחזרות של מוצרים שנרכשו באתר

ניתן להחזיר פריט שנרכש ושלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית תוך 14 יום מקבלתו.

מוצרים בסייל ניתנים להחלפה בתוך שבוע מיום קבלת המשלוח.

ביטול לפני משלוח המוצר יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ"י האמור בחוק.

ביטול עסקה, לאחר משלוח, ניתן לעשות תוך שני (2) ימי עסקים מיום קבלת המוצר ובהודעה מראש לכתובת הדואר האלקטרוני starling.israel@gmail.com .

הזכות לביטול עסקה מותנית בכך שהמוצר ישלח לכתובת: יעלים 11 גבעת זאב, באריזתו המקורית ומבלי שנפל במוצר כל פגם ולא נעשה בו שימוש. עם ביטול העסקה יזוכה אמצעי התשלום שמסר/ה המשתמש/ת בניכוי דמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה או 100 ש"ח – לפי הנמוך מבין השניים.

פריט שהוזמן באיסוף עצמי ניתן להחליף או להחזיר (בתמורה לזיכוי של קרדיט באתר) בתוך 14 ימי עסקים מיום הגעת הפריט לחנות שני יעקובי בדיזנגוף סנטר תל אביב. אישור ההגעה יישלח ללקוח באמצעות מייל אישור.

עבור מוצר שנרכש בסייל ו/או במבצע תינתן אפשרות החלפה לפי הסכום ששולם עבור הפריט בעת הרכישה וכפי שמופיע בחשבונית העסקה ולא בשווי המחיר המלא של המוצר.

במקרה של ביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח אל הלקוח, יינתן זיכוי כספי מלא עבור הפריט שנרכש ולא עבור דמי המשלוח (דואר רשום/אקספרס/שליחים). הזיכוי יתבצע רק לאחר קבלת המשלוח ובדיקתו על ידי עובדי "סטרלינג תכשיטים". הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). יובהר, כי "סטרלינג תכשיטים" היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר.

כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי או חברת PAYPAL.

לא ניתן לזכות כרטיסי דירקט ולכן בעלי כרטיסי דירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

החזרת המוצרים תתבצע אך ורק במשלוח.

הלקוח ישלח את המוצר חזרה, על חשבונו, לכתובתנו – יעלים 11 גבעת זאב ירושלים.

לחילופין, יוכל הלקוח לבקש מהנהלת האתר שישלחו שליח לביתו לאיסוף המוצר. החברה תחייב את הלקוח בעלות דואר השליחים לפי המחירון באותה עת.

במידה והלקוח מעוניין להחליף למוצר אחר תתאפשר החלפה רק כאשר המוצר יגיע למשרדינו והמוצר ייבדק וימצא חדש באריזתו המקורית כפי שהגיע ללקוח.

 

החלפת מוצרים תתבצע בתוך 14 יום מתאריך הקנייה, ורק כאשר המוצר ארוז באריזתו המקורית. מוצר שנעשה בו שימוש, או שאריזתו פגומה/חסרה, לא יוחלף.

החלפת מוצרים בסייל ו/או מבצע תתבצע בתוך 7 יום מתאריך הקנייה, ורק כאשר המוצר ארוז באריזתו המקורית. מוצר שנעשה בו שימוש, או שאריזתו פגומה/חסרה, לא יוחלף.

עבור מוצר שנרכש בסייל ו/או במבצע תינתן אפשרות החלפה לפי הסכום ששולם עבור הפריט בעת הרכישה וכפי שמופיע בחשבונית העסקה ולא בשווי המחיר המלא של המוצר.

ניתן להחזיר מוצר בתוך 2 ימי עסקים מיום קבלתו, ולקבל עבורו זיכוי כספי בניכוי 5% עמלת ביטול. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה הלקוח (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).

מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

"סטרלינג תכשיטים" אינה מתחייבת להחליף פריטים שנמכרו בסוף קולקציה או במבצע חיסול.

לא ניתן לזכות כרטיסי דירקט ולכן בעלי כרטיסי דירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

אנו עושים את מירב המאמצים והבדיקות להוציא את התכשיטים במצב מושלם. יחד עם זאת אנו מבינים כי יכול לקרות מצב שבו יישלח אליך מוצר שנפל בו פגם בייצור. במקרה זה, יישלח הלקוח את המוצר על חשבונו בדואר רשום, לכתובתנו – ברחוב יעלים 11 גבעת זאב ירושלים, ואנו נזכה אותו על המשלוח בקרדיט לרכישה באתר. בכל מקרה המשלוח החוזר יישלח רק באמצעות דואר רשום. הזיכוי יתבצע רק לאחר קבלת המשלוח ובדיקתו על ידי עובדי "סטרלינג תכשיטים".

טואול - בניית אתרים